×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ خرداد - ۱۴۰۲  
true
true
۲کشتی گیر گیلانی در مسابقات بین المللی ترکیه شرکت می کنند

به گزارش لیجار ، نقی هدایتی رئیس هیات کشتی گیلان اظهار داشت: تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران با دو کشتی گیر و یک مربی از گیلان عازم رقابت های بین المللی جام پیروزی در آنتالیا شدند.
وی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی ، مهدی احدی زناب کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن ۴۵ کیلوگرم همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در مسابقات بین المللی جام پیروزی ترکیه حضور خواهد یافت.
رئیس هیات کشتی گیلانادامه داد: همچنین فربد سیرتی دیگر کشتی گیر شایسته استان گیلان نیز در وزن ۵۵ کیلوگرم، به همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در این دوره از مسابقات بین المللی شرکت می کند.
وی بیان کرد: علاوه بر حضور این دو کشتی گیر شایسته گیلانی ، محمد کاظمی از این استان نیز به عنوان یکی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران انتخاب شده تا به همراه این تیم در رقابت های بین المللی جام پیروزی ترکیه حضور یابد.
رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی بین المللی جام پیروزی ترکیه از روز ۲۲ فروردین ماه جاری در شهر آنتالیا با حضور زبده ترین کشتی گیران کشورهای مختلف جهان در اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵ و ۷۱ کیلوگرم روزهای پنج شنبه و جمعه، رقابت های اوزان ۴۵، ۸۰ و ۹۲ کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه و مسابقات اوزان ۵۱، ۶۰ و ۱۱۰ کیلوگرم نیز روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده انجام می شود.

true
true
true
true

false