×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
کشف بیش از ۴ تن روغن احتکاری در رشت

به گزارش لیجار،سرهنگ “حسين حسن‌پور” به شناسایی و برخورد با احتكار كنندگان ارزاق عمومي و مورد نياز مردم اشاره كرد و گفت: مبارزه با برهم زنندگان نظام اقتصادی در دستور کار پليس قرار دارد.

وي با بيان اينكه در اين راستا ماموران پلیس امنیت عمومی استان از احتكار مقدار زيادي روغن خوراكي در شهر رشت مطلع شده و بررسي موضوع را در دستور كار قرار دادند افزود: پس از اقدامات اطلاعاتي صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع، یک دستگاه تریلی که قصد تخلیه روغن‌ها را داشت در شهر رشت مورد شناسايي قرار گرفت.

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان گیلان تصريح كرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگي قضائي در بازرسي از خودرو مورد نظر، ۴ تن و ۷۶۵ كيلوگرم روغن احتكاري را كشف كردند.

اين مقام انتظامي به معرفي متهم ۳۲ ساله اين پرونده به مرجع قضائي اشاره كرد و اذعان داشت: كارشناسان ارزش روغن‌هاي كشف شده را ۷۴ ميليون و ۳۰۰ هزار ريال برآورد كردند.

سرهنگ حسن‌پور در پايان با تاكيد بر برخورد قاطعانه پليس با كساني كه بخواهند با احتكار كالا در بازار اخلال ايجاد كنند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مخل نظام اقتصادي، موضوع را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

true
true
true
true

false