×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ آبان - ۱۳۹۹  
true
true
وجه اشتراک شهدا و واقفان تلاش برای حفظ اسلام است

حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار کرد: پیام آغاز نخستین روز هفته وقف در جوار شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم پاسداشت میراث شهدا و سپاسگذاری از درس امانتداریست که از شهدا آموختیم.

وی با اشاره به نامگذاری نخستین روز از دهه وقف به نام وقف و رسانه گفت: وقف و امام زادگان بهترین رسانه اند چرا که پیام حقیقت دین و راه رستگاری به بشریت را می آموزند.

علیزاده تاکید کرد: قرآن کریم هم با ظرفیت عظیم معنوی و فرهنگی که برای بشریت فراهم می‌کند رسانه ای عظیم است.

وی اذعان داشت: شهدا با مجاهدت در راه خدا و گذشتن از همه هستی و جان خود در راه اسلام به دنبال اعتلای فرهنگ دینی و قرآنی و به ارمغان آوردن رفاه و آسایش و کرامت بشری برای مردم دنیا بودند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان یادآور شد: وجه اشتراک شهدا و واقفان تلاش برای حفظ اسلام، مکتب اهل بیت و بازگرداندن کرامت بشری به جایگاه اصیل خود است.

وی در ادامه با بیان اینکه امام زادگان نیز مردم را به رشد مادی و معنوی دعوت می کردند، گفت: شهدا به عنوان رساترین رسانه عصر، شعارشان همراهی با ولی خدا برای رسیدن به رستگاری است.

علیزاده خاطرنشان ساخت: واقفان مانند شهدا که با جان خود جهاد کردند به ندای قرآن لبیک گفتند و با مال خود جهاد نمودند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با تاکید بر ضرورت تداوم راه شهدا برای بقای ارزشها، گفت: جهاد امروز ما خدمت خالصانه به مردم است.

true
true
true
true

false