×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲  
true
true
مراسم معارفه سرپرست سازمان پسماند شهرداری رشت برگزار شد

به گزارش لیجار به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_ مراسم معارفه علی مقصودی سرپرست  جدید سازمان مدیریت پسماند امروز شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ با حضور  علیرضا حسنی ریاست حوزه دفتر شهردار رشت جمعی از معاونان و مدیران شهری برگزار شد.

علی مقصودی در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت حوزه آموزش شهروندی تصریح کرد:  سازمان مدیریت پسماند شهرداری سازمانی تعطیل بردار نیست و باید به شکل شبانه روزی به فعالیت خود ادامه دهد.

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری رشت با بیان اینکه از فرصت‌های به دست آمده باید برای خدمت بیشتر به شهروندان استفاده کنیم اضافه کرد: با توجه به اهمیت کار در این سازمان باید افق و چشم‌انداز خود را وسیع کرده و برای موضوعات مهم‌تر که به جایگاه شهر رشت و اعتماد و رضایت شهروندان برمی‌گردد توجه جدی‌تری داشته باشیم.

همچنین علیرضا حسنی، محمد باقر بشردانش، ناصر عطایی و علی بهارمست هم در این جلسه مطالبی را در بحث اهمیت اجرای هرچه سریعتر طرح تفکیک زباله از مبدا در سطح شهر، پروژه بهسازی لندفیل سراوان، ضرورت فرهنگ سازی برای داشتن یک شهر پاک و عاری از زباله، لزوم کمک دولت و سایر دستگاه‌های اجرایی در حوزه پروژه‌های پسماند و برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان بیان کردند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

false