×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
كشف انبار احتكار ۸۰ ميلياردی در رشت

به گزارش لیجار،سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: در راستاي برخورد با محتكران، ماموران پليس امنيت عمومی فرماندهي انتظامي استان از احتكار مقدار زيادي پوشک بچه در شهرستان رشت مطلع شده و بررسي موضوع را در دستور كار قرار دادند.

وي بيان داشت: پس از اقدامات اطلاعاتي صورت گرفته توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي و محرز شدن صحت موضوع، محل احتكار مورد شناسايي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي گيلان با بيان اينكه پس از هماهنگي قضائي ماموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسي از انبار مورد نظر، ۴۸ هزار بسته انواع پوشک بچه احتكاري را كشف كردند، افزود: پوشك‌هاي كشف شده در بسته‌هاي ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۲۴، ۳۴، ۳۸ و ۴۴ عددي است.

اين مقام ارشد انتظامي به معرفي متهم ۶۰ ساله اين پرونده به مرجع قضائي اشاره كرد و اذعان داشت: كارشناسان ارزش اين اقلام را ۸۰ میلیارد ريال برآورد كردند.

سردار ملكي در پايان با تاكيد بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض پليس با كساني كه بخواهند با احتكار كالا در بازار اخلال ايجاد كنند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مخل نظام اقتصادي، موضوع را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اعلام كنند.

true
true
true
true

false