×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲  
true
true
شناسایی ۲۰۰ شرکت مستعد دانش بنیان شدن در استان گیلان

به گزارش لیجار ؛ دکتر روهام قلیچی گفت: در راستای تحقق شعار سال و پیرو تشکیل شورای راهبردی که به همین منظور به ریاست معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در اداره کل صمت استان برگزار گردید، ماموریت شناسایی و معرفی شرکت های مستعد دانش بنیان شدن در استان به گروه دانش بنیان کاشف محول گردید.

وی افزود: در همین زمینه بر اساس پیگیری های متعدد و انجام کار کارشناسی، در میان بنگاههای اقتصادی استان گیلان در حوزه های مختلف، ۲۰۰ شرکت به عنوان مستعد دانش بنیان شدن شناسایی و جهت پیگیری و حمایت لازم به ستاد دانش بنیان استان معرفی شد.

وی تصریح کرد از میان شرکت‌های مذکور ۱۴۰ شرکت در حوزه صنعت و معدن، ۲۴ شرکت در حوزه پارک علم و فناوری، ۱۷ شرکت فناور در حوزه علوم پزشکی، ۱۰ شرکت در محدوده منطقه آزاد انزلی و ۹ شرکت نیز در بخش کشاورزی می باشند.

دکتر قلیچی همچنین گفت: گروه دانش بنیان کاشف به عنوان تنها مرکز رسمی توانمندسازی و مشاوره دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در استان آمادگی ارائه مشاوره های تخصصی به شرکت های مذکور را دارا می باشد.

وی افزود: امیدواریم با ارائه حمایت های لازم از سوی دستگاه های متولی، شاهد رشد کمی و کیفی واحدهای دانش بنیان در استان گیلان باشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

false