×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲  
true
true
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نقش آفرینی ویژه وعمق بخشی داخلی وراهبری منطقه ای مدت هاست  که مورد بغض آمریکا و رژیم صهیونیستی، اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد/سپاه مدافع ارزش‌ها و گفتمان حضرت امام (ره) و انقلاب و دستاورد‌های انقلاب اسلامی است

یادداشت سرهنگ حسن حبیبی مدیرکل حفظ آثارونشرارزشهای دفاع مقدس گیلان بمناسبت ۲ اردبهشت ما سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

“وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم”
#سپاه خود را مخاطب حوادث انقلاب می داند#

این روز تداعی کننده تشکیل مردمی ترین نهاد انقلابی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) می باشد؛ نهادی که بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های مختلف در صحنه حاضر شد و به عنوان دستگاه امنیت ساز نقش خود در دفاع از امنیت و انقلاب را دوشادوش سایر نهادها به خوبی ایفا کرد تا جایی که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود.»

کارنامه موفق و درخشان این نهاد عظیم انقلابی در حوزه های دفاعی، امنیت، سازندگی و دفاع از مظلومان و آزادی خواهان جهان همچون خاری بر چشمان دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.»

سپاه پاسداران نقش موثری در شکست طرح‌ها و سیاست‌های خصمانه آمریکا در منطقه غرب آسیا و برخورد شجاعانه در برابر تروریسم و تکفیری‌های داعش درعراق، سوریه، عراق، یمن و … داشته است.

خدمات سپاه پاسداران پس از دوران جنگ تحمیلی، حضور سپاه پاسداران در سازندگی کشور در ابعاد مختلف علمی، فرهنگی و محرومیت زدایی بر کسی پوشیده نیست.

امروز سپاه بیش از آن که یک سازمان صرفاً نظامی باشد، نهادی است که در کنار حفاظت از تمامیت ارضی ایران و صیانت از جمهوری اسلامی و دستاورد‌های آن در ارتقاء فرهنگ و تحقق اهداف جامعه اسلامی می‌کوشد و تشکیل سپاه پاسداران به عنوان یک شجره دفاعی در ابعاد مختلف بوده است‌.

سپاه مدافع ارزش‌ها و گفتمان حضرت امام (ره) و انقلاب و دستاورد‌های انقلاب اسلامی است.

فرهنگ نیرو‌های سپاهی این است که خودشان را برای هر تهدیدی آماده می‌کنند نه این که بعد از حمله دشمن وارد صحنه شوند بلکه پیوسته سپاه، خود را مخاطب حوادث می‌داند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نقش آفرینی ویژه وعمق بخشی داخلی وراهبری منطقه ای مدت هاست که مورد بغض آمریکا و رژیم صهیونیستی، اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد.

آمریکا و استکبار جهانی به طریقی درصدد این هستند که با حرف‌های مضحکانه، حرف‌های سخیف بی‌پایه و اساس و با هتاکی که در شأن خودشان است، این نهاد مقدس را مورد خدشه قرار دهند.

امروز هم در جهاد تبیین افراد متدین و مومن، موثر و ضروری است تا ذهن‌ها و باور‌ها را به ارزش‌ها آگاه و جوانان و مردم ما تحت تاثیر سیاه‌نمایی و یاس و ناامیدی دشمن قرار نگیرند.

این نیروی انقلابی همواره با عمل به تدابیر هوشمندانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ضمن پیش بینی توطئه های دشمنان در ایراد ضربه و آسیب به نظام مقدس جمهوری اسلامی با تفکر و اقدام جهادی و ایمان راسخ، مکر و حیله های آنها را خنثی نموده،وزمینه سازی وحدت مسلمانان وتحقق تمدن نوین اسلامی رادر پی دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

false