×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۹ آذر - ۱۳۹۹  
true
true
دستگیری اراذل و اوباش درگيري شب گذشته لاهیجان

به گزارش لیجار،سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پليسي ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری و تيراندازي در منطقه لیالستان شهرستان لاهيجان، بلافاصله ماموران انتظامي به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامي گيلان با بيان اينكه با حضور پليس در محل حادثه و بررسی به عمل آمده مشخص شد که چند نفر بر سر اختلافات مالی با یکدیگر درگیر شده‌اند افزود: يك نفر از عاملان درگيري که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده به وسيله اسلحه شکاری به خودرو پژو طرف دیگر درگیری شلیک و از محل متواری شده است.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اينكه در صحنه درگيري دو متهم ۲۵ و ۳۶ ساله كه برادر هستند دستگير شدند تصریح کرد: بلافاصله دستگیری سایر عوامل این درگیری در دستور کار پليس قرار گرفت.

سردار ملكي با بيان اينكه با اشراف اطلاعاتی پليس متهم اصلی و عامل تیراندازی این پرونده و مخفیگاه وی شناسايی شد ادامه داد: ماموران پلیس امنيت عمومي طی دو عملیات جداگانه، اراذل و اوباش دخيل در اين پرونده شامل متهم ۳۴ ساله و همدستان ۳۰، ۳۲، ۳۵ و ۳۹ ساله‌اش را در کمتر از ۱۵ ساعت دستگیر کردند.

وي با اعلام اينكه يك قبضه اسلحه شكاري غيرمجاز مورد استفاده در درگیری و ۳ تیغه قمه از متهمان كشف شد اذعان داشت: ۷ متهم اين پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان تاکید کرد: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و يكي از اولويت‌هاي اصلي پلیس است و نيروي انتظامي قاطعانه و بدون اغماض با اینگونه افراد برخورد مي‌‌كند.

true
true
true
true

false