×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
جریانات سیاسی خواهان استقرار نظام جمهوری اسلامی اختلافات را کنار بگذارید/ با تشریک مساعی کارآمدی نظام اسلامی را در عمل اثبات نموده و آن را ازاین پیچ تاریخی عبور دهید

✍️✍️✍️ جواد حاتمی

از قبل انتخابات ریاست جمهوری که تقریبا پیروزی اصولگرایان قابل پیش بینی بود تا امروز‌ که ۳ماه اندی از عمر این دولت گذشته بارها و بارها چه در مجامع عمومی و خصوصی و چه در فضای اجتماعی وسایبر به عنوان یک وظیفه دینی و ملی به همگان یاد آورشدیم که شاید این آخرین فرصت برای تحقق ۴دهه آرمانها و شعارهای تکرار شده هست ودر صورت حل نشدن مشکلات مردم یقینا دیگر فرصتی برای ادامه حیات نظام اسلامی باقی نمی ماند.

اگر معتقد هستیم که تلاش برای کسب یا حفظ پست وجایگاهی که اهلیتش را نداریم عملی غیر انسانی ،غیر اخلاقی،غیر شرعی وغیرقانونی و… هست یقینا در سطحی بالاتر تشکیل یا حفظ نظامی که اهلیت اداره اش را نداریم نیز به مراتب غیر انسانی تر غیر اخلاقی تر غیر شرعی تر وغیره قانونی تر و… خواهد بود.

لذا با استناد به فرمان قرآنی
فذکر انما انت مذکر اعلام می کنم

جناب آقای رئیسی ریاست محترم جمهوری

سکان اداره کشور امروز در دست شماست وشما درعین حال که منتخب مردم هستید گزینه مورد نظر نظام برای ریاست جمهوری هم محسوب می شدید.

لذا موفقیت شما موفقیت نظام وشکست شما شکست نظام خواهد بود بااین ملاحظه که درصورت عدم موفقیت نه تنها شما واصولگرایان دیگر شانسی برای اقبال عمومی و حضور درصحنه قدرت ندارید بلکه نظام هم دیگر شانسی برای ادامه حیات خود نخواهد داشت.

لذا به همه جریانات سیاسی عرض می کنم اگر خواهان استقرار نظام جمهوری اسلامی هستید اختلافات را کنار بگذارید وبا تشریک مساعی کارآمدی نظام اسلامی را در عمل اثبات نموده وآن را ازاین پیچ تاریخی عبور دهید.

درغیر اینصورت با وجود لشکر عظیم گرسنگان و توده هاواقشارمختلف ناراضی امکان استیلای مجدد اربابان تاریخی شعبان بی مخ ها برایران دور از ذهن نبوده واین خسارت از هر خسارتی که در۱۴قرن اخیر رخ داده خسارت بارتر خواهد بود‌.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

false