×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
تامین برق پایدار حوزه‌های برگزاری كنكور در استان گیلان

به گزارش لیجار؛ وی با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در پایان هفته جاری، اظهار کرد: با تدابیر اتخاذ شده و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، بار شبکه در محدوده محل‌های برگزاری آزمون از سوی مدیریت‌های برق شهرستان‌ها در سراسر استان به طور مستمر در حال رصد است. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود: تمام شبکه‌ها و تاسیسات حوزه‌های آزمون، بازدید و وضعیت لوازم اندازه‌گیری برق محل‌های موردنظر نیز بررسی شده است تا در صورت افزایش مصرف، تعادل بار مستمر و برقرار باشد.

صادقی با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار حوزه‌های امتحانی گفت: هم‌استانی‌ها با رعایت صرفه‌جویی در مصرف برق در ایام برگزاری آزمون‌های سراسری صنعت برق را در تامین برق پایدار همراهی کنند.

وی عنوان کرد: مصرف بهینه انرژی برق به ویژه رعایت دمای آسایش در منزل و محل کار ( ۲۴ درجه به بالا) قطعا تاثیر زیادی در استمرار جریان برق خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خاتمه اظهار کرد: تمام برنامه‌های عملیاتی و اتفاقاتی در محدوده اطراف محل‌های برگزاری آزمون در روز‌های برگزاری کنکور متوقف و همه گروه‌های اتفاقات و تعمیرات برق این شرکت در روز‌های برگزاری کنکور در حالت آماده‌باش قرار دارند تا آزمون سراسری با ضریب پایداری بالای برق برگزار شود.

true
true
true
true

false