×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۹ آذر - ۱۳۹۹  
true
true
بیش از هزار و ۹۰۰ کارگاه شهرستان صومعه سرا دارای پرسنل بیمه شده هستند

به گزارش لیجار،سید یاسین موسوی فرد رئیس تامین اجتماعی شعبه صومعه سرا با بیان اینکه بیش از ۱۵۷۰۰ بیمه شده اصلی و افزون بر ۴۳۰۰ مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی صومعه سرا قرار دارند افزود : این تعداد در مجموع ۴۷۰۰۰ نفر از جمعیت شهرستان را شامل می گردند .

وی همچنین اظهار داشت : بیمه شدگان اجباری مشمولین قانون کار با ۹۲۳۰ نفر بزرگترین گروه بیمه شدگان را تشکیل داده و ۲۷۰۰ نفر نیز بیمه شدگان مشاغل آزاد و اختیاری هستند .

رئیس تامین اجتماعی شعبه صومعه سرا در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت : تعداد ۲۹۰۰ بازنشسته ، ۲۷۵ ازکارافتاده و ۱۲۰۰ بازمانده نیز جامعه مستمری بگیران در این شهرستان را تشکیل میدهند .

موسوی فرد با اشاره به دستاوردهای خوب این شعبه از جمله رشد تعداد بیمه شدگان بویژه در گروههای مشاغل آزاد و اتمام طرح پرونده های الکترونیک ، از وجود حدود ۳۲۰۰ کارگاه و واحد تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و … دارای پرونده مطالباتی در حوزه عمل این شعبه خبر داده و اظهار داشت : بیش از ۱۹۰۰ فقره از این کارگاهها دارای پرسنل بیمه شده و لیست ماهانه حق بیمه هستند .

وی با اشاره به تحت پوشش بودن ۱۰۶۵ کارگر ساختمانی ، ۴۶۰ بافنده و بیش از ۱۷۳۰ راننده در زمره بیمه شدگان ، افزود : تا پایان نیمه اول سال جاری بیش از ۲۷۰ بیمه شده از مقرری بیمه بیکاری استفاده نموده اند که بابت پرداخت این تعهد در این مدت بیش از ۴ میلیارد تومان پرداخت گردیده است .

خاطر نشان میسازد در شش ماهه اول امسال بیش از ۲۶۰ فقره غرامت ایام بیماری و دستمزد مدت بارداری توسط این شعبه پرداخت صورت گرفت .

شایان ذکر است از مجموع ۹۶۲۸ فقره لیست حق بیمه دریافتی در سالجاری تعداد ۹۴۱۶ مورد یعنی بیش از ۹۷ درصد آن اینترنتی بوده است .

true
true
true
true

false