×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۱  
true
true
انقلاب اسلامی ایران الگوی مبارزه با استکبار / انقلاب مردمی امام خمینی (ره)  نجات بخش کشور از استعمار

یادداشت؛سمانه عادلی راجیری

در حالیکه کشور ایران سالهای سال زیر سلطه استکبار آمریکا ، انگلیس و غیره بود پدر و پسر پهلوی نیز با تکیه بر بیگانگان کشور را اداره می کردند ، امام خمینی ( ره ) پس از سالها مبارزه علیه استکبار و ترویج آرمان ها و اهداف اسلامی و انقلابی خود با اعتماد و حضور مردم توانست کشور را از سلطه اجانب نجات دهد و بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی باشد.

حکومت اسلامی که برگرفته شده از دین مقدس اسلام بوده و همواره سرافرازی و سربلندی کشور و ملت را به همراه داشته است.

۱۲ بهمن سالروز افتخار آمیز ورود امام (ره) پس از سال ها تبعید به کشور است روزی که مردم با ورود ایشان انگار که دوباره متولد شدند و شادمانی و سرور کشور را فرا گرفت.

با ورود امام به کشور و به دنبال آن تشکیل حکومت اسلامی ، دشمنان نظام به دلیل اینکه دست آنها از منابع و ثروت کشور کوتاه شده احساس خطر کرده و به دنبال یافتن راهی برای چپاول ثروت و منابع کشور هستند.

انقلاب اسلامی ایران الگوی مبارزه با استکبار است و تاثیرات این انقلاب مردمی به رهبری امام خمینی (ره) امروز در منطقه و جهان فراگیر شده است.

انقلاب اسلامی نجات بخش کشور و ملت از سلطه استعمار و استکبار بوده و همواره سرافرازی ملت را به دنبال داشته است.

دشمنان نظام اسلامی طی سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با اقدامات مختلفی از قبیل انواع ترورها ، اعمال تحریم و … به دنبال زیر سلطه بردن ایران اسلامی بوده اند اما بعد از رحلت امام نیز با رهبری امام خامنه ای در نیل به اهداف خود موفق نشده اند.

ملت ایران اسلامی میبایست آرمان ها و اهداف امام راحل را در اذهان خود مرور کنند و با تبعیت از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مدظله العالی پرچم کشور را سرافراز افراشته نگه دارند.

امید است ملت ایران همواره با پایبندی به اهداف اسلامی و انقلابی امام خمینی ره و تبعیت از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در راستای اقتدار و پیشرفت در عرصه های مختلف تلاش کنند و مسوولان کشور نیز با تبعیت از منویات رهبری در راستای خدمت به مردم گام بردارند.

امام ، اهداف و آرمان های اسلامی و انقلابی ایشان را فراموش نکنیم که در این صورت تاوان سختی خواهیم داد.

ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان نظام هوشیار باشید که این هوشیاری و بصیرت ، عزت و اقتدار را رقم می‌زند.

true
true
true
true

false