×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
از ابتدای سال جاری ۱۸ دستگاه ترانسفورماتور نصب و تعداد ۷ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت یافت

مهندس محمد اسماعیل رضاپور مدیر توزیع برق شهرستان رودبار اظهار داشت: از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ علیرغم بودجه های انقباضی و همه گیری بیماری کوید ۱۹ ،درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۱۳ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

وی گفت: با تلاش همکاران امور توزیع برق رودباربیش از۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

رضاپور خاطرنشان کرد: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۵۳۳ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق رودبار افزوده شد.

رضاپورعنوان کرد: تا پایان مهر ماه ۳۸ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

مدیر توزیع برق شهرستان رودبار تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۵٫۱۷ درصد بوده که با تلاش هر چه بیشتر و استفاده از تمام ظرفیتها جهت افزایش درصد وصولی در زمان باقی مانده تا پایان سال تلاش خواهد شد.

وی در خاتمه ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق رودبار برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری بیش از ۶۸ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و تلاش همه همکاران شرکت توزیع برق به منظور تحقق شعار تلاش بی منت ، تامین برق پایدار ، آسایش و رفاه مشرکین میباشد ،لذا در راستای ارائه خدمات غیر حضوری ، توانیر اقدام به تهیه یک نرم افزار جامع با نام سامانه برق ایران (برق من) نموده که مشترکین گرامی می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق گیلان نسبت به دانلود و نصب این اپلیکیشن اقدام و از خدمات آن به بهترین نحو بهره مند شوند.

true
true
true
true

false