×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
آقای علی مطهری ، حنای تو برای ملت رنگی ندارد

علی مطهری نماینده ای که برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم عدم احراز صلاحیت شد گویا این مسئله بدجوری بر روی دلش سنگینی می کند که برای خالی شدن عقده هایش دهان به یاوه گویی گشوده و تصور می کند کسی هم نمی داند که وی چه در سر دارد.

آقای مطهری شما که سالهاست با پنهان شدن پشت نام دیگران بر مسندهای مختلف به سهولت جلوس کرده اید لطفا دیگر دَم از عدالت و عدالت مداری نزنید.

گویا ورود هوشیارانه و بحق رهبری به برخی از مسائل پشت پرده و ممانعت از تحرکات برخی وطن فروشان به ظاهر متعهد ، که موجبات ناکامی این افراد را در نیات خبیثانه شان رقم زد، برخی ها را آن قدر برآشفته که معتقدند نظرات کوته فکرانه و غرض ورزانه شان به دیگر نگاه ها ارجحیت دارد و می توانند دهان بی چاک و بست خود را گشوده و درباره خط قرمزهای ملت اظهار نظر کنند.

علی مطهری اخیرا مدعی شده که برخی از رهبری موجودی ملکوتی می سازند که کسی حق ندارد از او انتقاد کند.

آقای مطهری نکند خود را شایسته انتقاد از رهبری می دانید؟؟

شما که همواره در تمامی مباحث خود را عقل کُل می دانید در دوران حضورتان در مجلس شورای اسلامی چه گُلی به سر این کشور و ملت زده اید؟؟

امثال شما سالهاست که پشت سر نام دیگران پنهان شده اند و حسابی هم تاخت و تاز کرده و خورده اید و برده اید.

آقای مطهری به واسطه کدام عملکرد و افتخاراتتان به خود می بالید که این چنین به خود اجازه می دهید که دهان یاوه گویتان را بگشایید و هر حرفی را بیان کنید، هر چند که از قدیم گفته اند آنکه زیاد زبانش را میجنباند باید به عقل و درایتش شک کرد.

هنوز از اتمام عمر مجلس دهم مدت زمان زیادی نگذشته و ‌مردم هنوز اقدامات بی شرمانه تو و بسیاری همچون تو را در طول فعالیت مجلس دهم فراموش نکرده اند که همواره بخاطر تامین منافع تان چشمان خود را به روی دغدغه ها و مشکلات مردم بستید و به جای دفاع از ملت ، مدافع بی کفایتی های دولت بوده اید.

تو و چون تویی در مجلس دهم آن قدر دست بوسی و پابوسی دولت را کردید که خانه ملت در مجلس تبدیل شد به وکیل المدافع دولت .

آقای مطهری بارها شاهد بودیم که در بسیاری از نشست ها از جمله دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب نسبت به مباحث مختلف انتقاد شد و رهبری با صبر و حوصله به تمامی آن سخنان گوش فرا دادند و در نهایت با مهربانی و آرامش پاسخ دانشجوی منتقد را نیز دادند .

اما هنوز فراموش نکرده ایم که در یک‌جمع دانشگاهی شخص علی مطهری در پاسخ به یک دانشجوی منتقد، چه جملات زشت و تاسف برانگیزی را در قالب قرص ضد بارداری و …مطرح کرد که در کل کشور کلیپ رفتار و سخنان زشت و زننده اش دست به دست شد.

هنوز فراموش نکرده ایم که وقتی برخی از افراد معلوم الحال که با چپاول بیت المال به نان و نوایی رسیده اند قصد داشتند با مطرح کردن و تصویب موضوع چند همسری ، بنیان خانواده ها را متزلزل و جایگاه زن را در خانواده و جامع ساقط کنند و برای خود همچون دوران حکومت شاهان حرمسرا راه بیاندازند تو و امثال تو بجای حمایت از ارکان خانواده و دفاع از حقوق زنان در مجلس ، موافقت بی چون و‌ چرایتان را با این طرح منحوس طی مصاحبه های متعدد اعلام کردید و اگر ورود و مواضع رهبر معظم انقلاب نبود چه بسا بسیار تمایل داشتید که دخترکان تازه به بلوغ رسیده را در حرمسراهایتان دست به دست کنید.

هر چند هنوز یادمان نرفته که در جریان حضور خانم موگرینی در صحن مجلس ، تعدادی از بی غیرتان چگونه برای سلفی گرفتن با وی نزدیک بود به هلاکت برسند و یقینا از چنین افرادی نمی توان انتظار دفاع از طرح چند همسری را نداشت.

آقای مطهری حال که به واسطه حمایت های کورکورانه تان از دولت تبخیر امید در بین ملت منفور و منحوس شناخته شده اید گویا قصد دارید ناکامی هایتان را با چنگ اندازی به افکار فسیل شده التیام ببخشد که باید گفت زهی خیال باطل.

علی مطهری بهتر است تو و امثال تو دَم از قانون نزنید که اگر قانون سرتان می شد در برابر بسیاری از بی قانونی ها و بی عدالتی ها ، طی مدت زمان حضورتان در مجلس به جای دفاع از حق ملت سکوت اختیار نمی کردید.

نکند فراموش کرده اید که در کارنامه فعالیت مجلس دهم چندین مرحله استیضاح وزیران بی کفایت به واسطه حضور افراد نالایق و منفعت طلبی همچون تو ، به محفل گل و بلبل تبدیل شد و در نهایت باز هم همچنان آن وزیر بی عرضه در راس وزارت خانه باقی ماند تا خوش خدمتی هایش به امثال تو را بیش از پیش اجرایی کرده و روز به روز به فقر و فلاکت ملت دامن بزند.

در دوران حضور تو و امثال تو در مجلس ، ملت ایران شاهد تبدیل شدن پراید چهار میلیون و پانصد هزار تومانی به ۹۰ میلیون تومان ، تبدیل شدن سکه هفتصد هزار تومانی به هفت میلیون تومان ، بنزین لیتری هشتصد تومان به سه هزار تومان بودند و تو و امثال تو همچون افراد لال و کور و کَر بر زبانتان مُهر سکوت زدید .

آقای مطهری آن زمان که به واسطه پنهان شدن پشت نام برخی از بزرگان توانستید خود را در مجلس جای دهید به جای دفاع از حقوق ملت و انتقاد به برخی از مشکلات سکوت اختیار کردید پس بهتر است حالا که به حول و قوه الهی و اراده ملت ، از شر تو و دوستانت خلاص شده ایم زبان به دهن گرفته و همچون خروسی بی محل به های و هوی بیخود نپردازید و بدانید که دیگر حنای تو و هم کیشانت برای ملت رنگ و بویی ندارد و چه بسا محاکمه تو و بسیاری از همدستانت را آرزو دارند.

آقای مطهری بسیاری از موقعیت هایی را که داشته اید به واسطه نام پدرتان کسب کرده اید ، هر چند که این روزها باید به خیلی ها همچون تو گفت: از فضل پدر تو را چه حاصل؟؟.

یادداشت: سیده مریم افضلی

true
true
true
true

false